ŻPT stwarza niepowtarzalną okazję do spotkania się miłośników żeglarstwa i wspólnego przywitania nowego sezonu. Stałym punktem programu jest sobotnia impreza dla załóg, ‘’Sailors Beach Party’’,  która sprzyja integracji oraz podsumowaniu pierwszych wyścigów.
W tym roku po raz pierwszy zapraszamy wszystkich uczestników i ich przyjaciół do nowej siedziby Yacht Clubu Sopot: ‘Bistro & Bar do Brzegu’’ w Sopocie 13.05.2023’!

 

Agenda VIP:
10:00 – 11:00 Spotkanie na tarasie widokowy na 32 piętrze Olivia Star w Gdańsku Welcome drink – Champagne Finger food – menu do potwierdzenia Przywitanie przez przedstawiciela RR i omówienie planu dnia Przywitanie przez przedstawiciela YCS i wprowadzi gości w tematykę żeglarstwa oraz Range Rover Żeglarski Puchar Trójmiasta Oglądanie z tarasu widokowego floty jachtów podczas regat.
11:00 -12:00 Przejazd flotą Range Rover do Sopotu
12:00 – 13:30 Spotkanie w Strefie VIP LR – taras Meridian Molo w Sopocie Welcome drink – Champagne Lunch – Bufet w strefie VIP LR – taras Meridian Molo – menu do potwierdzenia. Oglądanie z tarasu widokowego floty jachtów podczas regat
13:30 – 16:00 Rejs jachtami dedykowanymi dla gości (w dwóch grupach) Welcome drink: Champagne Oglądanie wyścigów z wody oraz żegluga wzdłuż wybrzeża Trójmiasta, trasa Trzy Mola: Sopot – Gdynia Orłowo – Gdańsk Brzeźno
16:00 -18:00 Spotkanie z Mistrzem olimpijskim Mateuszem Kusznierewiczem pomysłodawcą i organizatorem Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta.
18:00 – 20:00 Integracja z uczestnikami regat w ‘Strefie Chillout’ w Marinie Sopot, czas wolny na tarasie Meridian Molo.
20:00 – 00:00 ‘’Sailor’s Beach Party’’ w siedzibie YCS, Bistro & Bar ‘’Do Brzegu’’ Welcome Drink